Kurumsal

 

Kuşçuoğlu Group 1982 yılında Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde Mustafa Kuşçu tarafından Kuşçuoğlu ticaret olarak kurulmuş olup 2006 yılında bir aile şirketi olan Kuşçuoğlu madeni yağ, inşaat, nak. san. tic. ltd. şti. adını almıştır. Firmamız 2000 yılına kadar Türkiye'nin alanında lider birçok  markanın bayiliklerini yapmış olup şuanda ise Petrol Ofisi Madeni Yağları Adana, Osmaniye, KahramanMaraş ve Mersin Bölge Distribütörlüğü yapmaktadır. Şirketimiz Adana, Mersin ve Kadirli Şubeleri olmak üzere üç ayrı bölgeden dağıtım yapmaktadır. Şirketimiz aynı zamanda Kadirli'de inşaat sektöründe faaliyette olup Kuşçuoğlu Kent projesinide yürütmeye devam etmektedir. Group olarak firmamız 2014 yılında Kuşçuoğlu Beton olarak Kilitli Parke Taşı ve Hazır Beton satışına başlamış olup ilçemize yeni bir hizmet ekleyerek faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Misyonumuz

Bölgemizde Hazır Beton ve kilitli parke taşı sektöründe öncü konumda olmayı hedefliyoruz. Elbette gerçekleştirdiğimiz her işte ve attığımız her adımda sorumluluklarımızın farkında hareket ediyoruz. Misyonumuz; geleceğimiz, insanımız, çevremiz ve ilkelerimizle bir bütündür. Bunları asla unutmuyor ve birbirinden ayırt etmiyoruz. Tüm fabrika ve tesislerimizde; sosyal,çevresel,yönetim anlayışı ve çalışma kültürünü dünyanın kabul ettiği standartlara getirmeye devam ediyoruz.

 

Vizyonumuz

İçinde bulunduğumuz toplumun yaşam kalitesini, yükseltmek, daha güvenli ve refah dolu yarınlara katkı sağlamak için uğraş veriyoruz. Bizi meydana getiren tüm unsurlar emeklerini ve enerjilerini buna yönelik harcamaktadır. Ülkemizin ve şehrimizin sosyal, çevreselve ekonomik anlamdaki kalkınma hedeflerine katkı yapmak bizim için önemli. Bütün bu gerçekler ışığında ciddi hedeflerimiz ve belirlediğimiz stratejiler bulunmaktadır. Bunları yaparken doğal hayatın bozulmaması ve çevreye yönelik hassasiyetler bizim için vazgeçilmezdir.